Resultaten


Seizoen 2004/2005


Utrecht Open NK ploegenachtervolging 13 maart

pl naam Serie Halve finale Finale
1 Team Telfort 4.08,67 (1) 4.06,23 (1) 4.01,66
2 Team Nijholt (TNT/Tuitert) 4.09,77 (2) 4.08.84 (2) 4.09,37
        Kleine finale
3 Team Jorritsma Bouw 4.13,90 (4) 4.10,93 (4) 4.08,27
4 Team Noord-Holland/Utrecht 4.13,77 (3) 4.10,84 (3) 4.10,99
         
5 Team Opleiding Langebaan 4.17,21 (5) 4.12,57  
6 Team Friesland 4.20,02 (8) 4.17,26  
7 Team VPZ 4.17,29 (6) 4.18,03  
8 Team InterCarParts.nl 4.18,37 (7) 4.27,50  
      Troost finale  
9 Team Bam Vastgoed 4.26,13(10) 4.21,44  
10 Team Noord-Brabant/Limburg 4.27,13(11) 4.27,74  
11 Team Bouwglas Gesman/Koco 4.31,53(13) 4.30,28  
12 Team Overijssel 2 4.32,76(14) 4.31.85  
13 Team Gelderland 4.36,48(15) 4.33,10  
14 Team Zuid-Holland 4.29,42(12) 4.35,65  
15 Team Overijssel 4.21,30 (9) ns  
nc Team Time Out ns    


Groningen Gruno Bokaal 26 / 27 februari

pl naam 500m5000m1500m10.000m totaal
1 Rintje Ritsma38,03 (1)6.47,03 (1)1.53,86 (2)14.05,65 (1) 158,968
2 Ralf van der Rijst38,30 (5)6.52,13 (3)1.52,84 (1)14.21,34 (3) 160,193
3 Sicco Janmaat38,71(10)6.50,24 (2)1.57,72(10)14.07,30 (2) 161,339
4 Frank Vreugdenhil38,90(12)6.53,64 (4)1.56,60 (5)14.24,19 (4) 162,339
5 Bjarne Rykkje39,24(17)6.55,86 (6)1.56,85 (6)14.26,01 (5) 163,076
6 Remmelt Eldering38,44 (6)7.04,34(10)1.55,36 (3)14.55,77(10) 164,115
7 Sander Sijbrand Kingma39,17(15)6.59,01 (7)1.57,11 (7)14.41,33 (7) 164,173
8 Eelco Bakermans38,24 (3)7.06,72(11)1.57,81(14)14.42,32 (8) 164,298
9 Arjen van der Kieft40,04(29)6.54,88 (5)1.58,45(17)14.28,06 (6) 164,414
10 Arnaud Venema39,28(19)7.02,28 (9)1.57,90(15)14.47,71 (9) 165,193
11 Guido Berends38,25 (4)7.07,90(14)1.58,37(16)15.03,14(13) 165,653
12 Jan Hessel Boermans39,31(20)7.11,11(17)1.57,44 (8)15.00,64(12) 166,599
13 Elwin Hulsink38,70 (9)7.11,94(18)1.56,25 (4)15.19,51(14) 166,619
14 Freddie Vloedgraven39,81(26)7.07,42(13)1.57,73(11)14.57,29(11) 166,659
15 Stefan Verlaan38,18 (2)7.18,00(25)1.57,70 (9)15.23,11(15) 167,368
NC Rutger Elsinga39,24(17)6.59,95 (8)1.58,68(18)DQ 120,795
NC Arjan Elferink38,93(13)7.13,97(21)1.57,80(13)  121,593
NC Benny Jongejan39,41(22)7.15,07(22)1.57,74(12)  122,163
NC Pieter Albada39,69(24)7.08,50(15)1.59,78(19)  122,466
NC Huub van der Wart38,80(11)7.20,01(27)2.00,21(21)  122,871
NC Dennis van der Gun38,64 (8)7.22,77(29)2.00,74(22)  123,163
NC Ted-jan Bloemen39,35(21)7.15,94(23)2.01,62(27)  123,484
NC Jelle Overmars39,98(28)7.16,80(24)2.00,78(24)  123,920
NC Bert van Buren40,35(30)7.13,19(19)2.00,84(25)  123,949
NC Stevan Aldershof39,23(16)7.26,26(30)2.00,75(23)  124,106
NC Andreas Wierda39,96(27)7.20,45(28)2.01,38(26)  124,465
NC Brian Boelen39,73(25)7.32,15(31)2.00,13(20)  124,988
NC Johan Boonstra41,38(32)7.18,89(26)2.03,40(28)  126,402
NC Jarno Meijer39,09(14)7.06,85(12)     81,775
NC Otto van de Pol38,47 (7)7.13,28(20)     81,798
NC Douwe De Vries39,50(23)7.09,51(16)     82,451
NC Koen Koorenblik40,57(31)        40,570


Groningen NK sprint 29 / 30 december

pl naam
500 m
1000 m
500 m
1000 m
totaal
1 Gerard van Velde
36,08 (1)
1.12,18 (4)
36,07 (1)
1.11,67 (3)
144,075
2 Jan Bos
36,57 (4)
1.11,65 (2)
36,25 (2)
1.11,69 (4)
144,490
3 Jacques de Koning
36,19 (3)
1.13,24 (8)
36,30 (3)
1.12.71 (9)
145,465
4 Stefan Groothuis
36,95 (7)
1.12,67 (6)
36,98 (7)
1.12,25 (6)
146,390
5 Simon Kuipers
37,10 (8)
1.13,26 (9)
36,58 (5)
1.12,45 (7)
146,535
6 Yuri Solinger
37,16 (9)
1.13,04 (7)
36,96 (6)
1.12,09 (5)
146,685
7 Remco Olde Heuvel
36,92 (6)
1.12,59 (5)
37,15 (8)
1.12,64 (8)
146,685
8 Alexander Oltrop
36,68 (5)
1.14,40(13)
37,16 (9)
1.14,07(12)
148,075
9 Jurre Trouw
37,29(10)
1.14,29(12)
37,22(10)
1.13,69(10)
148,500
10 Lars Elgersma
37,33(11)
1.13,89(10)
37,28(11)
1.14,97(17)
149,040
11 Mark Wouda
37,63(15)
1.14,96(16)
37,44(12)
1.14,31(14)
149,705
12 Otto van de Pol
37,45(12)
1.14,67(15)
38,21(18)
1.14,23(13)
150,110
13 Ronald van Slooten
37,55(13)
1.14,98(17)
37,65(14)
1.15,46(19)
150,420
14 Bjarne Rykkje
37,90(17)
1.14,65(14)
37,98(16)
1.14,63(16)
150,520
15 Carl Verheijen
38,27(20)
1.14,25(11)
38,29(20)
1,13.99(11)
150,680
16 Elwin Hulsink
38,43(21)
1.15,02(18)
38,42(21)
1.14,52(15)
151,620
17 Michael Poot
37,56(14)
1.16,85(23)
37,62(13)
1.16,52(22)
151,865
18 Arne de Groote
38,11(18)
1.15,93(20)
38,20(17)
1.15,59(20)
152,070
19 Stefan Verlaan
38,18(19)
1.16,27(21)
38,22(19)
1.15,34(18)
152,205
20 Stijn Becker
38,72(22)
1.16,64(22)
38,58(22)
1.16,61(23)
153,925
21 Erben Wennemars
1.08,29(23)
1.11,68 (3)
36,52 (4)
1.11,14 (1)
176,220
22 Beorn Nijenhuis
36,14 (2)
1.10,63 (1)
1.11,86(24)
1.11,28 (2)
178,955
23 Pim Brusche
37,70(16)
1.15,49(19)
1.06,96(23)
1.15,63(21)
180,220
  Dennis Kalker
DQ
1.17,65(24)
37,97(15)
76,795


Heerenveen NK allround 18 / 19 december

pl naam 500m 5000m 1500m 10000m totaal
1 Sven Kramer 37,02 (4) 6.26,63 (3) 1.48,34 (4) 13.20,79 (2) 151,835
2 Carl Verheijen 37,49(11) 6.22,97 (1) 1.48,90 (6) 13.21,40 (3) 152,157
3 Mark Tuitert 35,98 (1) 6.32,05 (7) 1.47,98 (2) 13.40,54 (6) 152,205
4 Jochem Uytdehaage 36,55 (2) 6.30,78 (5) 1.48,16 (3) 13.31,25 (5) 152,243
5 Gianni Romme 37,46(10) 6.24,52 (2) 1.49,12 (8) 13.26,89 (4) 152,629
6 Ralf van der Rijst 37,52(13) 6.34,45 (8) 1.47,95 (1) 13.49,91 (7) 154,443
7 Rintje Ritsma 37,26 (6) 6.38,90(12) 1.50,37(13) 13.52,42 (8) 155,561
8 Sicco Janmaat 37,54(14) 6.37,03(10) 1.51,68(18) 14.00,12 (9) 156,475
9 Remmelt Eldering 37,65(15) 6.40,55(13) 1.49,77(10) 14.16,41(11) 157,115
10 Rhian Ket 37,38 (8) 6.40,69(15) 1.48,74 (5) 14.34,10(12) 157,400
11 Arjen van der Kieft 38,36(20) 6.31,97 (6) 2.23,72(23) 14.06,03(10) 167,764
12 Bob de Jong 1.09,39(24) 6.26,93 (4) 1.49,49 (9) 13.17,94 (1) 184,476
13 Otto van de Pol 37,24 (5) 6.43,36(18) 1.50,24(12)   114,322
14 Bjarne Rykkje 37,37 (7) 6.43,86(19) 1.50,80(14)   114,689
15 Wouter Olde Heuvel 37,79(17) 6.40,62(14) 1.51,43(15)   114,995
16 Michael Kaatee 37,51(12) 6.49,70(22) 1.50,21(11)   115,216
17 Sander Sijbrand Kingma 37,86(18) 6.42,06(16) 1.51,60(17)   115,265
18 Brigt Rykkje 38,59(21) 6.34,61 (9) 1.52,53(21)   115,561
19 Eelco Bakermans 37,69(16) 6.48,96(21) 1.51,46(16)   115,739
20 Jarno Meijer 37,92(19) 6.45,76(20) 1.51,77(19)   115,752
21 Rutger Elsinga 39,25(22) 6.38,83(11) 1.52,50(20)   116,633
22 Andreas Wierda 39,36(23) 6.58,73(23) 1.54,67(22)   119,456
NC Tom Prinsen 37,40 (9) dq 1.48,98 (7)    
NC Remco Olde Heuvel 36,57 (3) 6.42,15(17) dnf    


Heerenveen trainingswedstrijd 5000m 9 december

pl naam tijd
1 Bjarne Rykkje 6.41,25


Den Haag Landelijke Selectiewedstrijden NK sprint 5 december

pl naam 500m 1000m totaal
1 Otto van de Pol 37,80 1.14,40 75,000
2 Ronald van Slooten 37.60 1.15,00 75,100
3 Bjarne Rykkje 38,10 1.14,80 75,500
4 Stefan Verlaan 38,30 1.15,80 76,200
5 Elwin Huslink 38,60 1.15,40 76,300
5 Dennis Kalker 37,90 1.16,80 76,300
7 Arne de Groote 38,20 1.16,30 76,350


Eindhoven Trofee 27 en 28 november 2004

Uitslag


Breda regioselectiewedstrijden NK sprint 14 november 2004

Eindklassement Heren 2 x 500m en 1 x 1000m

pl naam 500m 500m 1000m totaal
1 Ronald van Slooten 38.09 38.04 1,15.44 113.850
2 Bjarne Rykkje 38.60 38.24 1,14.93 114.305
3 Otto van de Pol 38.91 38.23 1,14.38 114.330
4 Dennis Kalker 38.13 37.73 1,17.23 114.525
5 Arne de Groote 38.22 38.31 1,16.07 114.565


Assen NK afstanden 5, 6 en 7 november


5000m heren

plnaamtijd
1Bob de Jong6:35.32
2Carl Verheijen6:37.56
3Gianni Romme 6:38.82
4Sven Kramer6:39.49
5Tom Prinsen6:44.66
6Brigt Rykkje6:44.79
7Sicco Janmaat6:45.11
8 Arjen van der Kieft6:46.21
9 Miel Rozendaal6:48.91
10Rintje Ritsma6:49.02
11Ralf vander Rijst6:49.54
12Mark Tuitert6:49.93
13Jochem Uytdehaage6:50.55
14Henk Angenent6:50.79
15Frank Vreugdenhil6:51.19
16Andres Landman6:52.41
17Eelco Bakermans6:53.79
18Douwe de Vries6:54.14
19Bjarne Rykkje6:55.01
20Rhian Ket6:56.29
21Rutger Elsinga7:00.70
22Andreas Wierda7:07.80


1000m heren

pl naam tijd
1 Beorn Nijenhuis 1.11,31
2 Erben Wennemars 1.11,86
3 Simon Kuipers 1.12,12
4 Mark Tuitert 1.12,31
5 Jan Bos 1.12,46
6 Gerard van Velde 1.12,53
7 Stefan Groothuis 1.12,79
8 Remco Olde Heuvel 1.13,00
9 Yuri Solinger 1.13,05
10 Jacques de Koning 1.13,79
11 Rhian Ket 1.13,81
12 Michael Kaatee 1.14,66
13 Jurre Trouw 1.14,67
14 Bjarne Rykkje 1.15,05
14 Otto van de Pol 1.15,05
16 Mark Wouda 1.15,48
17 Lars Elgersma 1.15,69
18 Stefan Verlaan 1.15,94
19 Ronald Van Slooten 1.16,00
20 Sander Sijbrand Kingma 1.16,28
21 Daan Kegel 1.16,57
22 Pim Brusche 1.16,79
23 Bas Brusche 1.17,73
24 Arne de Groote 1.43,11


1500m heren

pl naam tijd
1 Beorn Nijenhuis 1.49,09
2 Erben Wennemars 1.50,36
3 Simon Kuipers 1.50,59
4 Carl Verheijen 1.50,90
5 Stefan Groothuis 1.51,37
6 Mark Tuitert 1.51,47
7 Rhian Ket 1.51,57
7 Tom Prinsen 1.51,57
9 Remco Olde Heuvel 1.51,60
10 Jan Bos 1.52,05
11 Yuri Solinger 1.52,43
12 Ralf van der Rijst 1.52,68
13 Jochem Uytdehaage 1.53,19
14 Gerard van Velde 1.53,29
15 Bjarne Rykkje 1.53,40
16 Sven Kramer 1.53,42
17 Sicco Janmaat 1.54,19
18 Jacques de Koning 1.54,26
19 Michael Kaatee 1.54,27
20 Jarno Meijer 1.54,53
20 Otto van de Pol 1.54,53
22 Bob de Jong 1.54,70
23 Jurre Trouw 1.54,84
24 Sander Sijbrand Kingma 1.55,16
25 Rintje Ritsma 1.55,41
26 Eelco Bakermans 1.55,78
27 Mark Wouda 1.55,84
28 Remmelt Eldering 1.56,28
29 Frank Vreugdenhil 1.56,79
30 Douwe De Vries 1.56,81
31 Elwin Hulsink 1.56,93
32 Andreas Wierda 2.01,35


Nijmegen trainingswedstrijden 23 oktober 2004

Klassement 500 m en 3000 m


pl.Naam500 m3000 mtotaal
1Bjarne Rykkje38,583.57,4578,155
2Brigt Rykkje39,933.58,7079,713


Heerenveen trainingswedstrijden 22 oktober 2004

Klassement 500 m en 1000 m


pl.Naam500 m1000 mtotaal
1Bjarne Rykkje37,741.14,1374,805


Heerenveen trainingswedstrijden 21 oktober 2004

Klassement 500 m en 1500 m


pl.Naam500 m1500 mtotaal
1Bjarne Rykkje37,951.52,4675,436


Klassement 500 m en 5000 m

pl.Naam500 m5000 mtotaal
1Brigt Rykkje38,876.36,2778,479


Erfurt Internationaler Vereinswettkampf 9 oktober 2004

500 meter Heren


pl.NaamTijd
1Erben Wennemars NED36,31
2Simon Kuipers NED36,74
3Andreas Behr GER37,20
4Dennis Kalker NED37,72
5Bjarne Rykkje NED37,74
6Robert Lehmann GER37,83
16Brigt Rykkje NED38,85


5000 meter Heren

pl.NaamTijd
1Brigt Rykkje NED6.35,82
2Rene Taubenrauch GER6.37,78
3Bjarne Rykkje NED6.40,13 PR
4Miel Rozendaal NED6.41,48
5Robert Lehmann GER6.41,94
6Yuri Kokhanets RUS6.42,14
7Andres Landman NED6.45,63
8Witold Mazur POL6.47,68
9Kurt Wubben NED6.49,62
10Bertjan van der Veen NED6.53,46